O Firmie

       AGA CNC stanowi dział w firmie AGA KOMPOZYTY Sp. z o.o. Spółka komandytowa w Pisarzowicach. Dla własnych potrzeb oraz na zlecenie Klientów wykonujemy modele i formy wspomagając się przy ich wykonaniu wieloosiową obrabiarką CNC.

     Oprócz wykorzystania obrabiarki CNC w dziale projektowo modelarskim, frezarka została włączona w proces produkcji kompozytów w Zakładzie w Pisarzowicach (www.kompozyty.com.pl
).

Obrabiarka CNC znalazła zastosowanie w procesie produkcji laminatów na etapie obróbki skrawaniem elementów kompozytowych wyjętych z form. Z uwagi na duży obszar roboczy obrabiarki oraz możliwość jednoczesnej obróbki w pięciu osiach obrabiarka obcina naddatek z formowania, oraz frezuje otwory i wykonuje wiercenia w gotowych elementach.

       AGA KOMPOZYTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Pisarzowicach powstała w 1992 roku, od początku działaliśmy w oparciu o własny dział projektowo modelarski. Obecnie, dzięki wyposażeniu go w nowoczesną obrabiarkę pięcioosiową CNC wykonanie modeli i form uległo znacznemu przyśpieszeniu.

      ISO - od 2006 roku jesteśmy objęci certyfikacją systemu zrządzania jakością ISO. Początkowo, od roku 2006 był to system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. W 2010 roku uzyskaliśmy certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

     Cała firma zatrudnia około 100 pracowników, z czego w dziale projektowo modelarskim obejmującym dział AGA CNC pracuje około 10 osób.

      

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net

Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.cnc.slask.pl/polityka_prywatnosci,s315.html