Frezarka CNC - usługi

       W dziale projektowo modelarskim o nazwie AGA CNC wykonywane są prace na Frezarce CNC na potrzeby własnej działalności oraz na zlecenie Klientów.

       Od początku działalności firmy, od 1992 roku wykonujemy modele i formy na potrzeby własne. Obecnie, po zakupie w 2013 roku obrabiarki CNC, znacznie wzrosły możliwości szybkiego wykonania modeli i form. Szybkość obróbki i dokładność odwzorowania cyfrowego zapisu brył obrabianych modeli, jakie daje Frezarka CNC pozwalają na wykonywanie usług dla Klientów zewnętrznych.

       Zgodnie z przeznaczeniem i możliwościami obróbki Frezarka CNC wykonuje usługi obróbki skrawaniem w materiałach o różnej twardości. Poniżej znajduje się zestawienie materiałów, które mogą być usługowo obrabiane na zlecenie Klientów.

Frezarka CNC usługi:

  • Frezowanie CNC - drewno lite
  • Frezowanie CNC - kompozyty
  • Frezowanie CNC - MDF
  • Frezowanie CNC - pianka poliuretanowa
  • Frezowanie CNC - sklejka
  • Frezowanie CNC - tworzywa sztuczne

 

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net

Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.cnc.slask.pl/polityka_prywatnosci,s315.html